ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 9343342
*
nr 934 3342
Dekorelement
4 + 1 del, 1800-tal, höjd: 50
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:28:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/1 14:29:11
1
150 kr
12/1 17:46:25
2
250 kr
12/1 18:22:39
3
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dekorelement
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28
*
Dekorelement
Läs mer om e-auktion
nr 934 3342
Dekorelement
4 + 1 del, 1800-tal, höjd: 50
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/1 14:29:11 | 1 | 150 kr |
12/1 17:46:25 | 2 | 250 kr |
12/1 18:22:39 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dekorelement
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28